Oferta

Wybierz

Zespół

20 lat doświadczenia

Cennik

Sprawdź ceny

Dojazd

Sprawdź adres

Kontakt

Zadzwoń lub napisz

zabiegi

Masaże Ciała

Jeśli chcesz uwolnić napięcia z ciała, poprawić swoje samopoczucie i pozbyć się negatywnych emocji lub jeśli masz problemy z drętwieniem ciała, bólami i potrzebujesz rozluźnienia oraz rozmasowania to zapraszamy na masaże dostępne w naszym Studio.
Oferujemy masaze ciała, wykonywane przez dyplomowanego masażystę.

Klasyczny
Masaż ten to najpopularniejsza technika masażu.
Najczęściej polega na głaskaniu, rozcieraniu, oklepywaniu i ugniataniu.
Masaż klasyczny ma wiele dobrych właściwości. Działa: przeciwbólowo, odżywia tkanki,ujędrnia mięśnie, uelastycznia skórę,rozluźnia, przyspiesza przemianę materii, poprawia ukrwienie.

Sportowy
Ten rodzaj masażu to nieodłączny element treningu każdego sportowca, który ma wiele wspólnego z masażem klasycznym, z tą różnicą, że jest wykonywany przy użyciu większej siły i energii.
Masaz sportowy to nieodłączny element odnowy biologicznej, który jest wykorzystywany w profesjonalnych programach treningowych.
Ponadto masaż sportowy pomaga zapobiegać kontuzjom, likwiduje skutki przetrenowania, rozgrzewa i relaksuje mięśnie oraz zapobiega zakwasom po ćwiczeniach. Masaż całego ciała sportowca przypomina masaż izometryczny, którego celem jest odbudowa masy mięśniowej i przywrócenie sprawności mięśni sprzed urazu.

Leczniczy
Jest to masaż, który jest nieinwazyjną i przyjemną metodą terapeutyczną. Uważany jest za jedną z najskuteczniejszych metod leczenia narządu ruchu. Prawdopodobnie każdy z nas zetknie się z nią prędzej czy później. Na czym polega zbawienny wpływ masażu leczniczego?
Regularne korzystanie z zabiegów masażu leczniczego wskazane jest dla osób odczuwających ból i dyskomfort w obrębie kręgosłupa, głowy, barków, ramion czy też nóg. Przynosi bardzo dobre efekty w terapii osób długo unieruchomionych – np. cierpiących na bóle reumatyczne lub będących po przebytym złamaniu albo udarze mózgu. Zalecany także osobom, które z racji wykonywanej pracy, prowadzą siedzący tryb życia czy zmagają się z nadmiernym stresem lub depresją.

Relaksacyjny
Masaż relaksacyjny jest jedną z form masażu, której głównym celem jest poprawa stanu psychosomatycznego osoby masowanej poprzez odprężenie ciała i umysłu oraz zniwelowanie skutków stresu i zmęczenia w organizmie. Jest to zabieg naturalny polegający na mechanicznej stymulacji tkanek organizmu za pomocą rąk terapeuty. Oddziałuje on na skórę, tkankę łączną, tkankę tłuszczową, mięśnie, ścięgna, więzadła, powięzi, zakończenia nerwowe w skórze, układ krwionośny i limfatyczny a także na ośrodkowy układ nerwowy i układ hormonalny czyli na umysł i emocje człowieka. Ponieważ wywiera bezpośredni i pośredni wpływ na organizm, stanowi integralną część odnowy i regeneracji.

Bańką Chińską
Masaż, który opiera się na metodzie próżniowego zasysania skóry i tkanki podskórnej. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, powodując intensywne przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu skóry. Rozszerzenie naczyń krwionośnych i odpowiednie ukrwienie powoduje lepsze odżywienie tkanek, co zapobiega tworzeniu się cellulitu. Podczas zabiegu dochodzi do przyspieszenia przemiany materii, co w efekcie redukuje tkankę tłuszczową i oczyszcza skórę z toksyn. Działa jako drenaz limfatyczny. Przynosi wyraźne efekty w krótkim czasie.

Gorącymi Kamieniami
Niezwykle przyjemny, rozluźniający i relaksujący rodzaj masażu.
Jest to idealny rodzaj madazu gdy bolą cię mięśnie, drętwieją ręce, masz złą przemianę materii lub stargane nerwy. Pozwól, aby obłożono cię kamieniami. To naprawdę działa!
Masaż kamieniami wywodzi się z Dalekiego Wschodu i był stosowany już w starożytności. Specjaliści twierdzą, że ta technika jest starsza niż akupunktura. Opiera się na teorii przepływu energii przez organizm.

Stemple Ziołowe
Tajski masaż z użyciem gorących ziół – wykonywany jest za pomocą specjalnie przygotowanych bawełnianych stempli, w których mieszczą się rozdrobnione zioła i przyprawy. Jest to masaż relaksacyjny całego ciała.
Masaż odpręża i koi, zarówno ciało jak ducha i zmysły.

nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu
niewydolność krążenia
stany gorączkowe
ciężki stan ogólny

150 zł | 45 min | Masaż Sportowy
170 zł | 60 min | Masaż Sportowy

150 zł | 30 min | Masaż Leczniczy
170 zł | 45 min | Masaż Leczniczy

170 zł | 60 min | Masaż Relaksacyjny
200 zł | 90 min | Masaż Relaksacyjny

150 zł | 60 min | Masaż Bańką Chińską

200 zł | 60 min | Masaż Gorącymi Kamieniami

200 zł | 60 min | Stemple Ziołowe

Zarezerwuj

Skorzystaj z naszych dodatkowych usług

zabiegi
Jesteś w Studio Pielęgnacji
Idz do Szkolenia Kosmetyczne
Idź do Autorskie Kursy Wizażu

Polub Aura Beauty