Kontakt

Aura Beauty Renata Foch

Kontakt Aura Beauty Renata Foch

Kontakt w dowolnej relacji to podstawa. Sprawdź w jaki sposób uzyskać niezbędne informacje na nasz temat i dlaczego warto korzystać z samodzielnej rezerwacji za pośrednictwem aplikacji booksy. Jeżeli preferujesz standardowe formy kontaktu to zapraszamy do rozmowy telefonicznej.

Jeśli zadajesz sobie pytanie jak znaleźć salon kosmetyczny, który ma dobre opinie lub zwyczajnie szukasz polecanej kosmetyczki to nie zwlekaj i zapisz się do nas. Będzie nam niezmiernie miło jeżeli pozostaniesz z nami na dłużej a po wizycie w naszym salonie pozostawisz po sobie opinię.

Dobre opinie to w dzisiejszych czasach bardzo praktyczny wyznacznik jakości oferowanych usług. Jeżeli możesz pomóc innym to wyraź swoją opinię na nasz temat za co z góry bardzo Ci dziękujemy.

adres

E. Kwiatkowskiego 4 lok 72
03-984, Warszawa

kontakt

tel: 604782890
Email: kontakt@aura-beauty.pl

godziny pracy

Pn - Pt: 10:00 - 20:00
SB: 10:00 - 14:00

Masz pytanie?

Jeśli chcesz zadać szybkie pytanie to skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jeżeli nie wiesz jaki zabieg wybrać to już Ci pomagamy. Wszystko zależy od stanu, problemu i rodzaju Twojej skóry. Zabiegi dobieramy indywidualnie dlatego jeśli masz problem z wyborem to zapraszamy na bezpłatną konsultację lub zachęcamy do wyboru 10 etapowego zabiegu powitalnego. W ramach tego zabiegu oferujemy Ci kompleks przeróżnych składowych w tym darmową konsultację.

Jeśli szukasz rozwiązania z zakresu modelowania sylwetki to w naszej ofercie znajdziesz wiele rozwiązań. Zabiegi, które oferujemy to zabiegi skuteczne i dostępne są w atrakcyjnych pakietach cenowych. Najbardziej popularne to zabiegi z wykorzystaniem lipolasera i elektrostymulacji. Sugerowana przez nas ilość to 6 spotkań. Jeśli interesuje Cię większa ilość to możesz wybrać aż 10 spotkań w ramach jednego pakietu. Jest to najkorzystniejsza cenowo opcja a wybór oczywiście należy do Ciebie.

Jeśli interesuje Cię kurs lub warsztaty makijażu to zapraszamy Cię do Akademii Aura Makeup. Aby wybrać dowolną usługę z zakresu makijażu wystarczy, że rozwiniesz w menu ofertę i wybierzesz interesujące Cię rozwiązanie. Zostaniesz przekierowana do Akademii gdzie masz możliwość zagłębienia się w oferty dofinansowane. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy Cię również do kontaktu telefonicznego.

Shopping Cart
Scroll to Top