Lipolaser czyli skuteczny sposób na odchudzanie bez wysiłku | Warszawa, Gocław

Lipolaser – co to jest i jakie są efekty po zabiegu?

Lipolaser czyli skuteczne odchudzanie

Aura Beauty Renata Foch – Gocław | Warszawa

Lipolaser jest zabiegiem wykorzystującym działanie lasera diodowego, który emitowany jest za pomocą innowacyjnego urządzenia. Sam zabieg odbywa się w sposób nieinwazyjny a efekty są bardzo skuteczne i stanowią alternatywę dla zabiegów chirurgii estetycznej. Na powyższym zdjęciu możesz zobaczyć jak wygląda sam proces po umiejscowieniu tzw. „padów”, które przekazują sygnał z urządzenia.

Na czym polega odchudzanie lipolaserem? Jaka jest zasada działania?

Zabieg ten polega na biostymulacji naturalnych kanałów metabolicznych światłem czerwonym 650nm, które wytwarza energię o niskiej częstotliwości nie uszkadzając tkanek (skóra, nerwy, naczynia krwionośne). Obszar działania ogranicza się wyłącznie do tkanki tłuszczowej dzięki czemu urządzenie rozbija ją a uzyskane w ten sposób wolne kwasy tłuszczowe i glicerol wydalane są z organizmu. Właśnie dlatego niezbędnym jest aby klient pił dużo wody przed i po zabiegu.

Jakie sposoby na odchudzanie czyli jak się odchudzić w Warszawie? Saska Kępa, Gocław, Gocławek, Przyczółek Grochowski, Praga Północ

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na odchudzanie bez wysiłku to rekomendowanym przez Aura Beauty – Renata Foch sposobem jest właśnie zabieg z użyciem lipolasera. Zalecamy stosowanie od 5 do 10 cykli chociaż nie ukrywamy, że u niektórych efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Jakie są efekty, wskazania, przeciwwskazania i zalecana częstotliwość zabiegów odchudzających lipolaserem?

Jeżeli skuteczne usuwanie tkanki tłuszczowej to tylko z nami. Gwarantujemy Ci, że oprócz użycia specjalistycznego sprzętu otrzymasz szereg praktycznych porad, które wspomogą efekty. Dokładne wskazania i przeciwwskazania otrzymasz podczas bezpłatnej konsultacji. Jeżeli jesteś zainteresowana tym rodzajem modelowania sylwetki to serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty.

Pamiętaj również aby polubić nasz fanpage na Facebooku i Instagramie. Będziesz wtedy na bieżąco, a z niezależnymi opiniami na temat skuteczności tego zabiegu możesz zapoznać się poniżej lub w google. Serdecznie zapraszamy, tel. 604782890

Leave a Comment

Shopping Cart
Scroll to Top