Zabiegi Kosmetyczne w Warszawie na Gocławiu. Usługi Beauty & Makeup. Modelowanie sylwetki i odchudzanie.

Oferta

Wybierz

Zespół

20 lat doświadczenia

SKLEP

Usługi Beauty & Makeup

Dojazd

Sprawdź adres

Kontakt

Zadzwoń lub napisz

Renata Foch - Ruszkowska

Staż & Doświadczenie

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe pracując dla światowych ekskluzywnych firm kosmetycznych takich jak: Chanel, Clinique, Estee Lauder oraz L’Occitane. Szkoleniowiec – Kosmetyka Profesjonalna & Makeup. Absolwentka Centrum Kreowania Liderów. 

Praktyka zawodowa

Jest plastykiem, charakteryzatorką filmową, teatralną, trenerem wizażu, szkoleniowcem kosmetycznym oraz instruktorem kreowania wizerunku. Zajmuje się wyjątkowo skuteczną pielęgnacją twarzy, wykonując zabiegi kosmetyki profesjonalnej, które pokochały setki kobiet.

Zamiłowanie

Jest miłośniczką kosmetyki holistycznej, przywiązując przy tym wielką wagę do zaawansowanej i przede wszystkim profilaktycznej domowej pielęgnacji cery oraz zdrowego trybu życia. Skutecznie wdraża w życie klientek kosmetykę „księżycową”.

Hobby & Fascynacje

Jest zwolenniczką zdrowej i pięknej skóry. Bierze czynny udział w szkoleniach z nowości kosmetycznych wciąż pojawiających się na tym rynku. Zawsze stara się być na bieżąco. Swoje umiejętności makijażowe nabywała również przy pokazach mody, sesjach zdjęciowych jak i na kampaniach promocyjnych w.w marek kosmetycznych. Dodatkowo wykonywała stylizacje i makijaże na koncertach, występach tanecznych, teatrze, reklamach filmowych jak również przy sesjach zdjęciowych między innymi dla Akpa Studio. Fascynatka aromaterapii twarzy i ciała.

Odpowiedzialność

Jako Regional Operations Manager L’Occitane en Provence odpowiedzialna była za realizację planów sprzedaży, koordynowanie pracy managerów salonów, konsultantek oraz kosmetyczek. Monitorowała rynek i pozycje konkurencji. Planowała i przygotowywała akcje promocyjne, eventy w Centrach Handlowych oraz pokazy makijażu. Prowadziła szkolenia z zakresu technik sprzedaży, wiedzy o produktach kosmetycznych, pielęgnacji twarzy oraz z makijażu. Wdrożyła system obsługi klienta tzw. „12 Kroków Profesjonalnej Sprzedaży”. Nadzorowała otwarcia nowych salonów firmowych oraz SPA. Kontrolowała jakość obsługi klienta według standardów firmy.

Historia & Dzisiaj

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie makijażu oraz charakteryzacji, stworzyła autorski program szkoleń i kursów makijażu, który pomaga słuchaczom szybko i skutecznie nabywać umiejętności. Szkolenia kosmetyczne prowadzi zawsze z wysokim współczynnikiem efektywności. Jest cierpliwa, serdeczna i otwarta na ludzi. Postanowiła realizować swoje pasje pozostając w świecie makijażu łącząc je równocześnie z kosmetyką. To właśnie dlatego jest dzisiaj z nami i dzielnie wspiera Aura Make Up – Studio Pielęgnacji Twarzy i Kreowania Wizerunku. Kosmetyka w jej rękach to nasz nr 1. Wiemy, że każda klientka już po pierwszej wizycie, zostaje nam wierna na zawsze a kursantki z satysfakcją realizują nabyte umiejętności. To właśnie dlatego nasz salon jest dumnie reprezentowany przez Aura Make Up | Renata Foch | Autorskie Kursy Wizażu i Kosmetyki | Kosmetyka Profesjonalna.

Ewa Grabowska

Staż & Doświadczenie

Kosmetologią zajmuje się od 15 lat. Posiada wykształcenie kierunkowe – kosmetologiczne, uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Te z kolei potwierdzone są Certyfikatami.

Kwalifikacje zawodowe

Stale je podnosi poprzez uczestnictwo w sympozjach i wykładach autorytetów w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Wiedza i doświadczenie dają spektakularne efekty wykonywanych przez nią zabiegów.

Zainteresowania

Wieloletnie zainteresowanie kosmetologią w naturalny sposób stało się sposobem na jej życie.
Ten zawód stał się jej pasją a największą nagrodą za pasję są stałe zadowolone klientki.

Efekty & Jakość

Jesteśmy przekonani, że w 100% sprosta oczekiwaniom każdej osoby. Dobiera zabiegi do indywidualnych potrzeb klienta. Widok efektów jej pracy napawa dumą, a zadowoleni klienci są wielką nagrodą za staranność, jaką wkłada w wykonywane zabiegi.

Konsultacje

Dzięki indywidualnemu podejściu do pacjenta oraz profesjonalnej konsultacji, szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów.

Jaka ona jest?

Jest osobą pełną pozytywnej energii i pogody ducha, co zapewnia gwarancję swobodnej atmosfery i poczucia, że wspólnie spędzony czas – oprócz satysfakcji z przeprowadzonego zabiegu – to czas przeznaczony na odkrywanie swoich potrzeb i ich realizowanie.   

Skorzystaj z naszych dodatkowych usług

zabiegi
Jesteś w Studio Pielęgnacji
Idz do Szkolenia Kosmetyczne
Idź do Autorskie Kursy Wizażu

Polub Aura Beauty