Elektrostymulacja czyli skuteczny sposób modelowania sylwetki | Warszawa, Saska Kępa

Elektrostymulacja – co to jest i jakie są efekty po zabiegu?

Elektrostymulacja czyli skuteczne zabiegi stymulujące

Aura Beauty Renata Foch – Saska Kępa | Warszawa

Elektrostymulacja jest to forma elektroterapii mającą na celu pobudzenie mięśni. Uznawana jest za jedną z najskuteczniejszych metod modelowania sylwetki ponieważ zmniejsza obwód tkanki tłuszczowej i można ją stosować na wszystkich częściach ciała a najlepsze efekty widoczne są na brzuchu, udach i pośladkach.

Na czym polega zabieg elektrostymulacji oraz jaka jest zasada działania?

Na wybraną partię ciała przykładane są elektrody, które w wyniku pracy stymulują mięśnie tak jak byś była na mocnym treningu fizycznym. Zabieg jest kompletnie bezbolesny i nieinwazyjny. Zabieg trwa 30 minut niezależne od wybranego obszaru i wariantu. Czy zrobiłaś kiedyś 800 brzuszków w ciągu 30 minut? Jeśli nie to najwyższy czas spróbować z nami.

Salon Kosmetyczny skuteczny w odchudzaniu. Saska Kępa, Gocław, Gocławek, Przyczółek Grochowski, Praga Północ

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na odchudzanie bez wysiłku to rekomendowanym przez Aura Beauty – Renata Foch sposobem jest właśnie zabieg z użyciem elektrostymulacji. Zalecamy stosowanie od 5 do 10 cykli chociaż nie ukrywamy, że u niektórych efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Jakie są efekty, wskazania, przeciwwskazania i zalecana częstotliwość zabiegów stymulujących elektrostymulacją?

Jeżeli skuteczne usuwanie tkanki tłuszczowej to tylko z nami. Gwarantujemy Ci, że oprócz użycia specjalistycznego sprzętu otrzymasz szereg praktycznych porad, które wspomogą efekty. Dokładne wskazania i przeciwwskazania rozpisaliśmy na naszej stronie dotyczącej elektrostymulacji. Jeżeli jesteś zainteresowana tym rodzajem modelowania sylwetki to serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty.

Pamiętaj również aby polubić nasz fanpage na Facebooku i Instagramie. Będziesz wtedy na bieżąco, a z niezależnymi opiniami na temat skuteczności tego zabiegu możesz zapoznać się poniżej lub w google. Serdecznie zapraszamy, tel. 797216218

Leave a Comment

Shopping Cart
Scroll to Top