Oczyszczanie wodorowe – co to jest i gdzie mogę wykonać usługę?

Oczyszczanie wodorowe Warszawa Saska Kępa | Polecane zabiegi kosmetyczne

Oczyszczanie wodorowe jest to hit w dziedzinie kosmetologii estetycznej. Jeśli jeszcze nie słyszałaś, to tego rodzaju zabiegi coraz częściej pojawiają się w salonach kosmetycznych. Jeżeli chcesz poznać zalety a przede wszystkim skuteczne działanie zabiegu to można ocenić go na własnej skórze w Warszawie na Saskiej Kępie w Aura Beauty – Renata Foch.

Oczyszczanie wodorowe

Aura Beauty – Renata Foch | Saska Kępa | Warszawa

Oczyszczanie wodorowe – jakie są zalety, wskazania i przeciwwskazania. Czy jest to polecany zabieg? Odpowiada Renata Foch z Aura Beauty Renata Foch

Zabieg oczyszczania wodorowego polega na wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które tym samym oczyszczają komórki skóry.

Jeśli chcesz wiedzieć jak to działa to już wyjaśniamy. Wodór wprowadzany jest za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem a dzięki niewielkim rozmiarom samego pierwiastka i jego małej masie, dostarczany jest do głębokich struktur skóry. Po dotarciu tam, eliminuje wolne rodniki, które na co dzień odpowiedzialne są za pojawianie się oznak starzenia skóry.

Jako wieloletni specjaliści w dziedzinie kosmetyki profesjonalnej możemy w 100% polecić oczyszczanie wodorowe. Zabieg ten rekomendujemy każdej klientce, która chce nawilżyć swoją skórę, oczyścić ją i przede wszystkim odmłodzić. Jest to szczególnie ważne w przypadku gdy nasza skóra jest po intensywnym okresie urlopowym a więc po oddziaływaniu promieni słonecznych.

Jeśli klikniesz poniżej „Kup on-line” to w opisie produktu znajdziesz wszystkie wskazania, przeciwwskazania oraz inne informacje dotyczące konkretnego zabiegu. Możesz też dokładnej zapoznać się z opisem zabiegu na naszej stronie www.aura-beauty.pl

Polecane usługi kosmetyczne na Saskiej Kępie w Warszawie

Jeśli Twoja cera potrzebuje maksymalnego nawodnienia lub jest szara, zmęczona, zanieczyszczona z oznakami starzenia, trądzikowa lub naczynkowa to ten zabieg jest właśnie dla Ciebie 🙂

Terapia wodorowa jest bezbolesna i bardzo przyjemna, a skóra po zabiegu staje się na długo dotleniona, ujędrniona, promienna i niezwykle gładka. 

Jeśli jesteś zainteresowana tym zabiegiem to serdecznie zapraszamy na warszawską Saską Kępę do Aura Beauty – Renata Foch.

Pamiętaj również aby polubić nasz fanpage na Facebooku i Instagramie. Będziesz wtedy na bieżąco. Serdecznie zapraszamy, tel. 797216218

Leave a Comment

Shopping Cart
Scroll to Top